Toptan İthalat/İhracat Gıda Şirketine Yönetici Ortak Aranıyor?

Toptan İthalat/İhracat Gıda Şirketine Yönetici Ortak Aranıyor?
10.000 USD
Türkiye / İSTANBUL (ASYA) / ŞİŞLİ /
İlan No
562
İlan Tarihi
06 Ağustos 2018
Vites Sayısı
1

İlan Açıklaması


Toptan İthalat/İhracat Gıda Şirketine Yönetici Ortak Aranıyor…

Son Başvuru : 13 Ağustos 2018

Türkiye ve Singapur dış ticaret teşviklerinden dolayı mecburi olarak açılması gereken Gıda İthalat-İhracat şirketine: %5 (10.000 USD), %7,5 (15.000 USD) veya %10 (20.000 USD) ile –YASAL- T.C Vatandaşı ortak yönetici aranıyor.

Ortaklık payı ve teklifimiz TEK KİŞİ için, kısa bir süreliğine geçerlidir.

Ortak Adayı, şirketimizde kadrolu ve ilgili branşına göre maaşlı olarak İstanbul ofisimizde de yönetici ortak ( Managing Partner ) olarak aktif görev alacak. (Ön Muhasebe, İdari İşler, Gümrük veya Satınalma uzmanlık alanları tercihimizdir. Maaş başlangıç paketimiz 2.750 SGD’dır. ) Her iki tarafın 6 ay içinde mutabık kalması halinde: yetki ve görevler arttırılacak olup, maaş da aynı oranda arttırılacaktır.
Mevcut olan toptan gıda ve süpermarket, fast food şirketlerimize ürün sevkiyat ve tedariği yapacak, gerektiğinde yurtdışına başka ülkelere de sevkiyat yapacak olan mevcut olan şirketlerimize ilave basit, misyonu ve görevleri belli bir limited şirketi açılacaktır.

Para kazanmak isteyen, çalışmak isteyen ve ileriye dönük kendi iş yatırımını da yapmak isteyen varsa, arayın görüşelim. Bu nedenle ilgisiz, alakasız MESAJ atmayın. Cebinde parası olmayıp, boş boş yorum yapanlardan, hali hazırda parası olmayıp hikaye anlatan ve ürün satmaya çalışan insanlardan ve egosunu tatmin etmeye çalışanlardan yorulduk. Hem bizim, hem de kendi zamanınızı boşa harcamayın.

Ortak/Sermayedar, ofis masraf ve giderlerinden sorumlu olmayıp, her iki ayda bir nemasını alacaktır. Ortalama nema geliri 3.000-4.000 SGD’dır. Yurtdışı tecrübesi ve İngilizce bilgisi olmayan lütfen aramasın.

Masrafları merkezimiz Singapur tarafından karşılanacaktır. Türkiyedeki ofisimiz ilk etapta 9 kişilik bir kadroya sahip olup, merkezi Şişli’dir. 

Text Box: ÖNEMLİ NOT: Yeni ticari kanunlara göre şirket: Ticaret Sicilde Mali Müşavir denetiminde ana sermayesi 200.000 USD karşılığı TL yasal olarak açılacak olup, yönetici ortak şirket evraklarında yer alacaktır. Şirket sadece nakit çalışacağından: çek, senet, kredi kartı ödeme vs gibi işlemler yapılamayacaktır.

Detaylı bilgi ve sorularınız için arayın : +905511671755


İlan Yorumları
İlana Ait Yorum Bulunamadı.

Benzer İlanlar

ilanimda.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.
Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından ilanimda.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.