Haber / Makale Detayı

İstanbul’da En Çok Satılık Daire Aranan İlçe Beylikdüzü

İstanbul’da En Çok Satılık Daire Aranan İlçe Beylikdüzü


                           


Dev projelerin yer aldığı İstanbul’da konut fiyatları bölgeden bölgeye farklılık göstermektedir. Satılan etkiliyor. Bazı emlak ve gayrimenkul portalları 2017 yılında yaptığı araştırmalar sonucu oluşan rapora göre İstanbulda en çok satılık daire aranan ilçe Beylikdüzü oldu. 
İstanbul’ da satılık daire aramasında ilk sırada yer alan Beylikdüzü ilçesi kalitesini aşırı talep ve ilgi ile gözler önüne sermiştir. Yapılan yeni konutlar, farklı yaşam alanları, manzaraları, oyun parkları, alışveriş merkezleri, sinemaları, hayvanat bahçeleri Beylikdüzünün farkını gösteriyor. Çevresindeki PTT, hastane ve kolay ulaşımı sayesinde kusursuz bir rahatlık veren beylikdüzü size inanılmaz bir yaşam sunmaya devam ediyor. Sürekli değişen ve gelişen konumu ile insanların ilgisini çekip bölgedeki konut ve nüfus oranında artış sağlayan projeler sayısız konfor ve mükemmelliğe imza atıyor. 2017 yılında yapılan araştırmaların raporunda bu farkı sizlere sunmuştur. İstanbul da en çok satılık daire aranan 5 bölgenin birinci olan Beylikdüzü size dev projeler sunup rahat ödeme sistemi ile ev sahibi yapıyor. Bölge farklı konumlarında çok çeşitli ve eşsiz yaşam alanları ile sizleri bekleyen projeler ile dolu. Ekonomik durumunuza uygun, dilediğiniz bölgede isteklerinizi karşılayan projelerden rahatlıkla satın alıp kolay ödeme sistemi ile ev sahibi olabilirsiniz. 

İstanbul'un gözdesi  Beylikdüzün satılık konut fiyatları son bir yılda yüzde 12, 2017 yılının ilk üç ayında ise yüzde 2 oranında artış gösterdi. 
Beylikdüzünde ; 100 metrekare daire fiyatı : 221.000-235.000 TL arasında farklılık göstermektedir.
Bölgenin amortisman süresi 17 yıl olarak belirtilmektedir. 

İstanbulun Beylikdüzü ilçesinde yapılan yeni konut sayısı 100 ün üzerindedir.
İlçenin farkı ve kusursuz yeni projeleri her açıdan gözler önüne serilmektedir. İnsanların ilgisi, oluşan talep ve satış sonuçları Beylikdüzünün eşsiz bir yaşam alanı olduğunu göstermektedir. Herkese uygun seçenekleri ile yatırım yapıp konut alırken Beylikdüzünüde göz önünde bulundurnanız yararınıza olacaktır.

Gelen Aramalar: beylikdüzü satılık, beylikdüzü, satılık daire, satılık, beylikdüzü satılık daire, beylikdüzünde satılık daire

ilanimda.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.
Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından ilanimda.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.